PREDANÉ- Na predaj 3iz.byt Štúrova ul. Nitra
Štúrova, Nitra, okres Nitra, Nitrianský kraj, Západné Slovensko, Slovenská republika
Predané - Byt
3 Izby 1 Bathroom

Byt bol úspešne odovzdaný, REFERENCIA od nového majiteľa:

„Rád by som sa, ako Váš klient, poďakoval pani Laukovej za profesionálny a veľmi príjemný prístup pri kúpe nehnuteľnosti. Od začiatku až po koniec predajného procesu bola milá a veľmi nápomocná. Veľmi oceňujem dodatočný profesionálny servis v podobe užitočného zoznamu posledných krokov k úspešnému nadobudnutiu bytu. Ešte raz veľká vďaka!“ Andrej M.

V širšom centre mesta Nitra ponúkame na predaj 3-izbový byt s balkónom o rozlohe 64 m² a murovanou pivnicou (5 m²). Byt sa nachádza na 2.NP panelového bytového domu s výťahom.

Dispozíciu tvori vstupná chodba, z ktorej sa prechádza do kuchyne a obývacej izby, tá je priechodná do ďalších dvoch izieb. Na chodbe je kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatná toaleta.

Čiastočná rekonštrukcia z r. 2014 zahŕňa plastové okná, bezpečnostné vstupné dvere, plávajúce podlahy a maľovku. Jadro je umakartové s keramickým obkladom. Elektroinštalácia je pôvodná.

Mesačné náklady na bývanie: 145 Eur/ na 3 osoby.

Päťposchodový bytový dom je zrekonštruovaný (zateplenie, nový výťah, elektroinštalácie, stupačky, elektronický vrátnik).
Parkovanie pred bytovým domom.
V okolí plná občianska vybavenosť (potraviny, MHD, škola, škôlka, ZUŠ, služby, zdravotnícke zariadenia a nákupné centrá).

Kúpa je vhodná aj ako investícia na prenájom.

Cena je schválená majiteľom, je v nej zahrnutý kompletný právny servis, a to konzultácie a vypracovanie právnych dokumentov advokátom, správne a notárske poplatky.

Podobné ponuky

Zlatica Lauková